Unikátní a inovativní portfolio přípravků

Japonští akcionáři Certis Belchim poskytují jedinečný přístup k inovativní technologii v sektoru ochrany rostlin. Spolu s vlastními produkty a dalšími strategickými dodavateli má Certis Belchim silné a inovativní portfolio.

Portfolio Certis Belchim je čerpáno ze čtyř hlavních zdrojů

Naše ambice

Naší ambicí je poskytovat integrované programy kombinující biologické a chemické produkty, které splňují výzvy udržitelné produkce plodin a požadavky hodnotového řetězce. Přenosem technických znalostí o produktech a odborných znalostí o plodinách do praktických rad na poli, které umožňují naše zkušební stanice světové třídy, podporujeme naše zákazníky, zemědělce. V návaznosti na naši sílu ve speciálních plodinách budeme i nadále investovat do pochopení a řešení výzev, kterým tito pěstitelé čelí, a zároveň dále rozvíjet naše portfolio inovativních produktů a rozšiřovat naši nabídku v oblasti velkoplošných plodin.

Budoucí řešení pro udržitelnou produkci plodin

Trvalou ambicí Certis Belchim je poskytovat integrované programy kombinující biologické a chemické produkty, které splňují výzvy udržitelné produkce plodin a požadavky hodnotového řetězce.
Biologické a konvenční – obrat

Společnost Certis Belchim vychází ze silné pozice v sektoru biologické ochrany rostlin, přičemž 16 % jejího obratu pochází z biologických produktů, což je dvojnásobek celkové míry biologického průmyslu ve výši 8 %.

Projekty vývoje nových produktů – Biologické a konvenční

Certis Belchim má ve vývoji více než 25 nových produktů – z nichž 50 % tvoří biologické produkty a očekává se, že 45 % se dostane na trh v příštích 5 letech.

Click here to know more about our innovative portfolio in each country by visiting the country websites